• Greita peržiūra
  253,00 € Išparduota

   Elektrinė mėsmalė skirta smulkinti mėsą, žuvį ir įvairias daržoves bei vaisius. Mėsmalė turi šiluminę apsaugą nuo perkaitimo, reverso funkciją. Jai tinka rankinių mėsmalių peiliai ir sieteliai Naudojant papildomą komplektaciją, galima naudoti kaip sulčiaspaudę.

  253,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  184,00 € Išparduota

  Sulčių spaustuvas skirtas sulčių su minkštimu gamybai iš pomidorų, obuolių ir uogų (vyšnios, abrikosai, braškės, avietės, slyvos, vynuogės ir kt.) Sulčiaspaudės konstrukcija paprasta, patikima ir lengvai aptarnaujama. Naudojant papildomą komplektaciją, šią sulčiaspaudę galima nauodti malimui.

  184,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  188,00 € Yra sandėlyje

  Elikor grūdų malūnai - smulkintuvai gaminami kelių modifikacijų. Elikor modelis 3 yra vienfunkcinis, skirtas malti įvairius grūdus: miežius, kviečius, kukurūzus, mišinius ir t.t. Šis malūnas gali būti naudojamas smulkiuose bei vidutiniuose ūkiuose pašarų gaminimui.

  188,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  26,00 € Yra sandėlyje

  Pašiltinti batai pagaminti iš itin lengvos ir neperšlampamos EVA gumos su išimama kojine. Galima nešioti ir žiemą (-30 ОC), ir pavasarį, ir rudenį.

  26,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  34,00 € Yra sandėlyje

  Pusauliniai suvarstomi ST3 RP modelio batai – patogūs ir tvirti skirtingiems sezonams skirti batai, dažnai vadinami „kariški batai“. Avalynė tinkama naudoti lauke, drėgnoje, šaltoje, slidžioje aplinkoje ar darbus atliekant ant įkaitusio paviršiaus. Batų priekis papildomai sustiprintas. Prekiaujame ir apmokėjus išsiunčiame 41 - 47 dydžius. Užsakius galime...

  34,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  10,00 € Yra sandėlyje

  Neperšlampami guminiai kaliošai moterims. Viduje pritvirtintas tekstilinis pamušalas. Lengvi, minkšti ir patogūs avėti. PVC batai atsparūs drėgmei bei purvui, lengva prižiūrėti. Rekomenduojama kaliošus rinktis vienu dydžiu mažesnius.

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  8,00 € Yra sandėlyje

  Dydžiai 38-41 yra raudona, violetinė, žalia spalva Dydžiai 41-45 yra ruda, mėlyna, žalia spalva

  8,00 €
  Yra sandėlyje
 • Greita peržiūra
  130,00 € 148,00 € Išparduota

  Pašarų smulkintuvas IK01 skirtas malti įvairių rūšių grūdų ir smulkinti šakniavaisius bei daržoves. Šį modelį galima naudoti smulkiuose ir vidutinio dydžio namų ūkiuose. Smulkintuvas IK01 pasižymi lengvai aptarnaujama įrenginio konstrukcija, į komplektą įeinančių dalių, grūdų malimui skirto rotoriaus, tarkavimo disko bei elektros variklio patvarumu.

  130,00 € 148,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • Greita peržiūra
  98,00 € 120,00 € Yra sandėlyje
  Išpardavimas!

  Grūdų malūnai Fermer gaminami kelių modifikacijų. Modelis IZE-25M yra galingiausias iš Fermer malūnų, turi ES ir Lietuvos sertifikatą. Malūnas Fermer IZE-25M gali būti naudojamas smulkiuose, vidutiniuose ir didesniuose ūkiuose. Malūno konstrukcija nesudėtinga, greitai ir kokybiškai smulkina įvairių rūšių grūdus. Šio modelio malūnams suteikiama 12 mėn...

  98,00 € 120,00 €
  Yra sandėlyje